Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letiltották az msn címem, mi...

Letiltották az msn címem, mi a fenét csináljak? :S

Figyelt kérdés
Már 2 napja le van tiltva az msn címem, és nem tudok bejelentkezni. Állítólag spam-et küldtem, ami egyszerűen nem igaz, sose küldök semmilyen körlevelet tovább. De ezt se így megírták levélben vagy valami, hanem a Windows Live megoldásközpontban találtam, hogy esetleg emiatt lehet a tiltás. Írtam nekik már kétszer, de cs*sznek válaszolni, én meg már igen szeretném használni az msn címem...:S Az oldalon láttam, hogy millió és millió felhasználó járt hasonlóképpen. Veletek volt már ilyen? Hogyan és mennyi idő után kaptátok vissza a fiókotokat?
2010. szept. 12. 14:12
 1/9 anonim válasza:
ha nem akarsz várni, regelj ujra :)
2010. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De vágod...600 ismerősöm a régin volt fent, és az rengeteg meló megint mindenkinek elkéregetni az msn címét és felvenni őket...nem hiszem el, hogy ilyen retek tud lenni egy szolgáltatás.
2010. szept. 12. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Velem is ez van most, már több mint négyszer szóltam, több száz felhasználónak le van tiltva de szarnak a fejünkre.

Nekem mindenképpen kell ez a fiók mivel sok olyan ember van itt akivel csak MSN-en tudok beszélni :S

2010. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik haverom kapott egy facebookos linket amiről mint kiderült, vírusos volt és azt kezdte az msn-je magától továbbküldeni, amire csak akkor jött rá, mikor valaki megkérdezte, hogy ezmiez?...

Lehet hogy te is kaptál valami ilyen sz@rt, és ezért lettél letiltva, szóval ha valaki ilyen biszbaszt kap az nehogy megnyissa

2010. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 haggyámán ***** válasza:

Ilyen retek tud lenni? Ahhoz képest ingyé" van.

Mutass egy ingyenes szolgáltatást, ami nem ennyire retek.

Amúgy nekem nem csinált ilyesmit soha.

Esetleg valaki megváltoztatta a jelszavad?

2010. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szólt senki, hogy ilyesmit küldtem volna tovább. Régen már volt egyszer olyan, hogy egy magát szétküldő vírus volt a gépen, de szóltak és lefuttattam egy vírusirtást. Most semmi előjel nem volt. A jelszavammal nincs probléma, a hibaüzenet az, hogy a fiókom le van tiltva. Annyi a bajom csak, hogy kb. lehetetlen ezt elrendezni, mert sehol nem reagálnak, pedig bizonyítani tudnám, hogy a fiók az enyém és rendeltetésszerűen használom, csakhogy cs*sznek bele...
2010. szept. 12. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Hátakkor csinálj új msn címet és vegyél fel mindenkit újra...

Jobbat nem tudok...

2010. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16:09-nek:

Skype, Yahoo messenger hússzor jobbak mint ez a trágya msn..

Senki nem használná a sz@r msn-t ha nem lenne valamiért alapból ilyen elterjedt

2010. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
U.I.:pont azért van ingyen mert pénzt senki nem b@szna ki rá -.-
2010. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!