Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik reklám idegesít titeket...

Melyik reklám idegesít titeket a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:33
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Huh..! Tényleg ennyire rossz a LISTERINE?! Én gyógyszertárit használok. :)
2010. szept. 17. 09:02
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

1. Az a kiskegyedes amiben a nyomi gyerekek nem akarnak segíteni :D

2. A mosógépes amikor a nő mondja a telefonba "Á csak három nap múlva tud jönni? aztán a következő kép: csöngetnek, a nő kinyitja "csak hogy itt van" de persze ugyanaz a ruha van rajta :D

3. amikor a szuperanyuka TOMI-t használ és megjavítja a kocsit

2010. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
ja, még egy eszembe jutott (ez már a 3., emeldd ki ezt a kérdést vagy mi, vagy írdd ki ujra m,ert jó) szóval az a új pöttyös guru-s reklám, amikor a csávóról leszakad az ing és akkor a szemüveges csávó így elkezd szemezni vele meg mindenm, wáááá, fújj, én írtózokattól a pillanattól, jó tudom, hogy milyen világban élünk ma már, de attól még nem kéne ilyen meleg reklámokat csinálni, undorító, ne csináljanak ilyeneket.
2010. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

"A piros pöttyös az igazi!"


-Tripper, kankó, együtt frankó!

2010. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Ki szoktam akadni azon is, amikor gyógyszert (!) ajánlanak az embereknek, - olyan ez, mintha azt kívánnák - folyamatosan, - hogy "beteg legyél"!

-Éljenek csak (!) gyógyszereken azok, akik reklámozzák a gyógyszereket!


...Meg a non-stop zabáláson, - miközben a fél ország nélkülözik valamilyen szinten...

2010. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
92%
Azt is szeretem, hogy mindig megszakítják a reklámokat azzal a "k..va" műsorral...
2010. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 22,20-as! Már kiemeltem a kérdést, de újra kiírom! :)

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Szerintem nincs is olyan reklám, amit szeretni lehet! :)

2010. szept. 19. 10:06
 28/42 anonim ***** válasza:

én vagyok az a 22:20 vagy mikori aki ajánlotta hogy rakd ki ujra: az uccsó mondatoddal nem tudok egyetérteni; pl.: a Discoverin volt a Bummdijádá reklám, na azt mindig végignéztem, sőt ha az volt a reklám akko rfeltekertem mindig a hangerőt. http://www.youtube.com/watch?v=at_f98qOGY0

úgy az egész videó naggggyon jól lett összevágva, meg úgy a refrén nagyon bennem van mindig, de az az utolsó előtti kép nagyon kemény ( a asztronauta pörgése előtti)

2010. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

:D Köszönöm, hogy belinkelted, mert valószínűleg nem tudtam volna, hogy melyikről írsz. :)

Ez szerintem nem is annyira reklám, max a csatorna reklámja. :)

De ez tényleg nagyon-nagyon jó!!! :)

2010. szept. 22. 18:47
 30/42 anonim ***** válasza:

Nekem a UPC új reklámja idegesít, de nagyon, mikor arra szed rá nézóket, hogy nembaj ha a szomszéd főműsoridőbe falatfúr. Te vegyél tőlük digiszettet és akkor nézed amikor akarod.

Csakhogy én este akarom, mert akkor érek rá.

Na már attól is ideges vagyok, hogy leírtam.

2010. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!