Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nyugtat meg mindig a zene?

Miért nyugtat meg mindig a zene?

Figyelt kérdés

Ha szomorú vagyok ha vidám, ha megbántottak ha boldog vagyok, mindig zenét hallgatok, mer az megnyugtat.

Hogy lehet ezt elmagyarázni, hogy mér is jóó??


2008. jan. 2. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

miért kellene megmagyarázni, jó és kész..

pl.finom az étel..miért finom? mert jól készitették el...

a zene harmónizál:ha szomorú vagy megbántottak akkor nem érzed jól magad olyan mint ha a "sörényedet" felborzolnák, ha zenét hallgatsz- a zene végigsimitja a "sörényed" kiegyenesiti, helyreállitja mondják azt is, hogy a zenének gyógyitó hatása is van...már amelyiknek-

ami jó az élvezni kell és nem megmagyarázni...

hagyni az áramlását kiteljesedni benne...

2008. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
én akkor is zenét hallgatok ha ideges vagyok, de van aki meg attól megy a falnak ha hallgatnia kell valamit, és a csend nyugtatja meg. Amúgy érdekes hogy akkor kezd az ember mindig zenét hallgatni orrba szájba, mikor serdülni kezd... Szerintem tudod miért nyugtat meg? (ez most jutott eszembe) Mert mondjuk segíti az érzéseidet áramlani: ha szomorú vagy szomorú zenét hallgatsz, és elkezdesz sírni, és jól esik, megnyugszol, ha vidám vagy, beteszel vidám zenét és táncra perdülsz, segít kifejezni azt ami benned van. Persze lehet h most hülyeséget beszéltem!!:):)
2008. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én megmagyarázhatatlannak tartom.Én is így vagyok vele,meg rengeteget rajzolok kicsi korom óta,az is megnyugtat,verseket írok és úgyszint,talán a zenében a dallamában megtalálod a saját érzéseidet és ez ugy hat akárcsak egy nagyon jó barátnővel egy beszélgetés.Egyfajta lelkitárs, ha baj van,ha vidámság és öröm van az életedben.Osztozol a zenével:) Lehet hogy ez marhaság de én így érzem ugyan úgy mint a rajz és a vers írás.A saját éned mutatja meg, ha verset írsz és elolvassa más sokmindent megtudhat rólad abból hogy milyen a hangulata a költeménynek, milyen stilusú szavakat használsz stb. A rajznál úgyszint, sokat számit hogy milyen erős vonalakt használ, mennyire árnyékolsz, a színek összhangja, ezekben a dolgokban mind tevagy benne.A lelkedet tükrözik:) ezek érdekes dolgok de nem érdemes belemerülni, mert pl ha belegondolnál a dolgokba akkor azt a kérdést is feltehetnéd magadnak hogy miért esik jól a egy forró fürdő, vagy miért jó ha massziroznak, vagy épp miért esik jól a sex.:))
2008. jan. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!