Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy ilyen?

Mennyibe kerül egy ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval attól lenne szó hogy szeretnék csináltatni egy ékszerésszel egy ékszert és már konkrét elképzelésem is van, ha mutatnék az ékszerésznek egy képet akkor azt letudja szinte ugyanúgy másolni, és kb mennyi lenne az összeg. Egyébként ezüstből csináltatnám.

2023. márc. 31. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, körülbelül ennyi lenne.
2023. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolom te is érzed, hogy kérdésed minimum furcsa. Honnan kéne tudnunk az összeget? Pláne látatlanból. Nem mindegy, hogy egy egyszerűbb gyűrűről van szó, vagy Erzsébet királynő koronázási ékszereiről. Azt javaslom, hogy ezt az ékszerésszel beszéld meg.
2023. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amivel számolnod kell, az a felhasznált anyagok értéke és a munkadíj.

Egyiket sem lehet megmondani, mert az ezüst nap árfolyama is változó, és nem is kötelezi az ékszerészt. A munkadíj lehet fix, de óradíj is. Nem mindegy, hogy tíz perc alatt elkészül vele, vagy egy hetet teljesen leköt.

2023. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg feltöltöttél volna egy képet az elképzelésedről, akkor talán lenne némi esély is rá, hogy valaki, aki ért hozzá (nem, én nem értek hozzá) esetleg meg tudja saccolni, de így még az is képtelenség.
2023. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 [link] ez lenne az
2023. márc. 31. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint már említettem, én nem értek hozzá, de elég aprólékos és bonyolult munkát igényelhet egy ilyen elkészítése ezüstből, nem beszélve a kőről benne, nem tudom, hogy azt miből szeretnéd csináltatni. Tényleg nem értek hozzá, de úgy gondolom, hogy ez egy sokszázezres mutatvány lesz.
2023. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 és ha nem ezüstből lenne?
2023. márc. 31. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az ezüst kerül sokba, hanem az ilyen aprólékos formák és díszítések kialakítása, tehát az ezzel eltöltött munkaórák.
2023. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!