Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk segitenétek? (bővebben...

Fiúk segitenétek? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Az egyik fiú osztálytársam (bár jobb kifejezés a féreg)folyamtosan bunkózik, beszólogat, szemétkedik! és ez igy megy már több éve!!! Megbeszélni nem lehet vele ő ezt egy jó szórakozásnak tartja és a fa***ért se hagyná abba! Most már eléggé bevagyok pöccenve és bosszút akarok állni!!! Azt szeretném ha visszakapná!!!!


Arra gondoltam h valaki megverhetné.... gyenge izomtalan ronda 18 éves féregről lenne szó.... Persze én is megverhetném de szerintem így nagyobb hatást tudnék kellteni.... 1 Sörért cserébe segít vki? Persze ha van más ötlet azt is leírhatjátok! Kort is irjatok lécci!


2010. okt. 8. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És miért is akarna akárki normális ember verekedni, ráadásul olyat megverni, akit nem is ismer, csak azt tudja, hogy neked nem szimpatikus? Senkinek nincs köze hozzá, hogy ti mit csináltok így, nem jogos a segítségkérésed...vagy mondjuk úgy, hogy a piszkos munka mással történő elvégeztetése?
2010. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1sör logikusan végig gondolva kevés

mert lehet h feljelent és jól megbüntetnek meg járhatok be tárgyalásra

2010. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz! de akkor adnátok vmi tanácsot?
2010. okt. 8. 15:56
 4/11 anonim ***** válasza:
miértnem szolsz osztály fönöknek h álitsa le v irj 1 e mail t az igazgatonak
2010. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is van egy osztálytársam (fiú) aki baszogat egy csajt... szimplán utálja, mert okosabb és csúnyácska... de nemlehet leállítani a srácot, mert egy majom.. már kapott is osztályfőnökit ez miatt, de semmit nem ért el vele. Én a helyedbe felpofoznám mindneki elött!!! akkor az neki jó szarul eshet h beég mindneki elött...
2010. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az ofőm nem túlzottan kedvel de azért megszokott védeni és rászolni az xyra h hagyja abba. Az igazgatóval jóba vagyok csak szerintem ő túl laza és nem tudom h történne- e bármi változás! na mind1!


A pofon jó ötlet csak túl magas és nem tudom felérem e. akkor max akkor pofozom fel ha éppen űl! XD

2010. okt. 11. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
utcsó vok...akk rugd tökön :D
2010. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké:D Még 1 rossz szó..... és neki annyi!!!
2010. okt. 11. 23:31
 9/11 anonim ***** válasza:

megint uccsó vok :D

majd szolj ha tökön rugtad :D

2010. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most éppen normális velem! Meglepő! :O Majd ha bunkózik akkor megteszem! Majd beszámolók róla ha akcióztam! :D
2010. okt. 15. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!