Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a célod, mire gyűjtesz?

Mi a célod, mire gyűjtesz?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nincsen semmi célom mert nincs olyan amire tudnék gyüjteni mert már most 19 évesen azt érzem hogy mindenem megvan.

Ötleteket szeretnék kérni hogy mire gyűjtsek hogy legyen újra az az érzés bennem hogy van valamiért hajtanom.

Nem vagyok milliomos tehát valami olyanra szeretnék gyűjteni ami nem álomszerű és elérhető egy középfizetésből.


ápr. 28. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mondok nagy dolgot azzal, hogy saját ingatlanra. Még csak 19 éves vagy, hamarosan rájössz, hogy hogyan működik a világ. Nekem például családalapítás a célom, de ezt úgy szeretném megtenni, hogy biztosítva legyen a gyermekünk vagy a gyermekeink sorsa.
ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első. Én is ingatlanra gyűjtök, azon belül is egy családi házra, kertesházra. A családalapítás nekem is a céljaim között szerepel.
ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Saját ingatlanra ahogy előttem írták esetleg nyaralásra ha lesz családod akkor el tudd vinni nyaralni, vagy lakás berendezésére pl. hűtő, villanytűzhely, mosógép


Remélem segítettem.

ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!