Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet,hogy terhes vagyok?

Lehet,hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nemrég voltam együtt barátommal,körülbelül 2-3 hete.Nem védekeztünk és félek,hogy teherbe ejtett.Vettem terhességi tesztet kétszer is és mindkettő negatívat mutatott.Menstruációm is késik,bár nekem még nem állt be.Szokott émelygésem is lenni evés előtt inkább.Már napok óta fel vagyok puffadva,de nagyon.Lehetséges hogy teherbe estem?Vagy lehet,hogy csak meg akar jönni?Mert már esedékes lenne...Előre is köszönöm a válaszokat!

máj. 14. 16:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Védekezés nélkül mindig van elvi esélye a terhességnek (gondolj bele, van aki még fogamzásgátló módszerek mellett is teherbe esik, nemhogy minden nélkül). Betartottad a teszt készítésének idejét is? Meg van van szabva, mihez kell kötni, különben negatívat fog jelezni határidő előtt.


Ettől függetlenül ha nem védekeztél, azt jelenti hogy készen álltál egy gyerek vállalására, és nyugodtan viseled a következményét. Mert nem nézem ki belőled, hogy annyira felelőtlen lennél, hogy hagyod megfoganni, majd inkább kaparják ki, akkor még úgysem sír fel. Vagy ha mégis becsúszik max szüléskor betömöd a száját és mehet az emésztőbe.


De ki tudja, lehet tévedek. Biztos nem viccből mondják, hogy a szexuális élethez is kell egyfajta érettség és felelősség, hogy tudod mit csinálsz és minek mi a következménye. Szétrakni a lábait mindenki tudja, az nem produkció. De egy gyereket kihordani és felnevelni már igen. Apuka hogy áll a sztorihoz? Csak a nevét adja, vagy még azt sem?

máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát nagyon aggódik ő is,és tény,hogy felelőtlenek voltunk.A terhességi tesztek idejét betartottam.
máj. 14. 16:34
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

De ha félsz miért nem védekeztek? Anyukád büszke lehet rád gratulálok.. ártatlan kis élettel játszol ugye tudod?


Igen lehetsz terhes, mivel pont úgy készül a gyerek, hogy védekezés nélkül szexelsz.

máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

A tesztben bízz meg, ha negatív akkor nem vagy terhes. Más okokból is késhet, élethelyzettől lehet olyan is, hogy spontán kimarad.

Egyébként az elsővel egyetértek, aki él szexuális életet, annak benne van, hogy teherbe esik. Egy normális ciklus során 30-35% esélyed van teherbe esni úgy, hogy nem védekezel.. szóval szerintem nem vagy terhes, ha az történt amit leírtál. Szerintem már csak bebeszéled magadnak a tüneteket, azért késik mert folyamatosan ezen idegeskedsz.

máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát igen,rengeteget stresszelek dolgokon,de nagyon vékony vagyok,orvosom mondta,hogy emiatt is késhet.
máj. 14. 16:44
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mikor teszteltél. Csak az a valós amit a késés után csináltál
máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Legutóbb április 3-án jött meg,de mint írtam nekem nincs beállva még szóval nem tudom mikor várjam.
máj. 14. 17:03
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok, viszont az tényleg baj. Nem kell egyből terhességre gondolni, mint írtam. Csinálj már még egy tesztet holnap reggel, de ha negatív beszélj a nőgyógyászoddal és vizsgáljon meg, szerintem ez a logikus. Spontán is kimaradhat egy hónap, de megéri inkább elmenni és megnyugodni, minthogy idegeskedj,nem?
máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Renden!Köszönöm a válaszokat!
máj. 14. 17:19
 10/20 anonim ***** válasza:
Április 3-a óta eltelt 1,5 hónap. A negatív eredmény már biztosra vehető.
máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!