Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 18. szülinap megtartásához...

Egy 18. szülinap megtartásához elég lenne 180, nagyon max 200.000. ft?

Figyelt kérdés

Kb egy 30-35 fővel számolnák.


Ebben benne kellene lennie a kajának, tortának, stb...-nek.


Kajára bográcsos pörköltre gondoltunk vagy valami hasonlóra.

Italok vannak már. Üdítők, és a pörköltön kívüp még torta/torták, meg nem tudom még mit kellene/len szokás ha valaki nem szereti a pörköltet, hogy legyen egy olcsóbb B menü is.



Bármi ajánlatot, és ötletet szívesen fogadok!



máj. 14. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.


Mik az igények, allergiás-e bárki bármire, milyen ételekről van szó? Magad készíted vagy rendeled?

Ha mindenkit jól akarsz lakatni az nem lesz occo...


Ha csak 5.000-rel számolod a 35 fő fogyasztását kajában az 175.000 ft.


Mi meg szoktuk beszélni mit akarunk és ki mit hoz hozzá pl kerti grillezéshez. Nem egy ember veszi a nyakába a dolgokat.

A közös jóért együtt teszünk.


Meg szerintem kínos az, hogy úgy menjek vendégségbe, hogy az ünnepelt áll mindent. Nálunk ez sose volt így.

máj. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem szertnék rendelni. Magam csinálnák mindent (kivéve a tortát/tortákat).


A bográcsos pöri még jó is egynek, de mi ami jó lenne és mindenki szereti? Mert legyen rántott hús meg sült burgonya es kis franciasalátával? Mert a felnőttek megeszik a pörköltet, de sok kisgyerek lesz aki nem.



Meg ami még kérdéses, hogy hol legyen megtartva? Nálunk nem férünk el ennyien, de nem tudom mennyiért adnának ki efy helyet ha bérelnénk.

máj. 15. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bográcsozni akartok keress olyan helyet ahol kint lehet főzni. Nálunk pl van egy tó és ilyen kemping szerűség ott lehet főzni, horgászni, csónakázni. Ilyen nyílt helyen a szabadban meg tudnátok tartani sok emberrel
máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!