Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Herobrine tényleg létezik?...

Hentöpötö kérdése:

Herobrine tényleg létezik? (Minecraft)

Figyelt kérdés

Minap felléptem a 1.12.2-es verziójú Minecraft világomba, hogy a régi emlékeimet felidézzem. Régen amikor még kisebb voltam akkor még nagyon féltem és hittem herobrine létezésében. Most csak egy kicsit szórakozni akartam a világban, de megláttam egy alap skinhez hasonló (Steve) valamit.

Régen sokat játszottunk lan-ban a haverjaimmal ezen a világon szóval lehet hogy csak ők rakták még anno oda, de már jópár év egy lélek se járt abban a világban. Én személy szerint úgy gondolom, hogy az csak egy zombi, mert miután elkészült a kép és kiléptem másnap már nem volt ott. Bárki aki tud valamit ehhez hozzáfűzni, akkor azt megköszönöm ha megteszi.

Kép: [link]


máj. 16. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Igen, de te tényleg csak egy zombit láttál. Ha Herobrinet akarod látni hajnali 3-kor kell játszanod és le kell ásnod -66 mélységre, ott 6 percet várni, majd felásod magad és 666 blokkra délre ott lesz.
máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nézzük pragmatikusan! A Minecraft egy mai szemmel egyszerű játék. Ez a szoftver Java nyelven íródott, ezért különösen egyszerű visszafejteni a forráskódot, ami kvázi sorról-sorra fu játék közben. Ugyan obfuszkálva van a kód - ez egy Java programnál univerzálisan bevett szokás -, viszont mivel sokan csak a modok miatt játszanak, ezért a stúdió aktívan segíti a moddereket, hogy könnyű legyen jól olvasható programkódot visszafejteni a játék fájljaiból. Ebből az következik tömören, hogy a szemfülesek nem bízzák a puszta véletlenre a 'húsvéti tojások' megtalálását, hanem szépen szövegszerkesztőben átpörgetik a kódot, hátha találnak gyanús jeleket.

Ugyanígy a játékokban vannak erőforrások (hangfájlok, textúrák, modellek, szövegek, konfigurációs értékek), amiket szintén nem tudnak/nem akarnak elrejteni a fejlesztők, így innen megközelítve is egy csomó mindent meg lehet tudni egy játékról.

máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem.
tegnapelőtt 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!