Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha körbekuldtem egy videot...

Ha körbekuldtem egy videot amibe 18+tartalom van és az egyik személy aki rajta van a videón azt mondja hogy feljelent ez miatt XD,ez ellen csinál valamit a rendőrség? en ugy tudom hogy nem mivel nem miattam került ki az internetre elsőnek

Figyelt kérdés

máj. 24. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha TE terjeszted, akkor TÉGED IS megbüntetnek. (és jogosan!)
máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, hogy csinál.

Teljesen mindegy, te voltál-e az első közzétevő.

Ha szerencséd van, 18 elmúlt már az összes szereplő a felvétel keletkezése idején, mert ha nem, akkor jó esélyed van a sittre is.

Sok sikert!

máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem te szerezted meg, de terjesztetted. Az is számít, és ha van benn 18 éven aluli szereplő, akkor nagy szarban vagy.

Érdekes a logikád, mert ez alapján az orgazdaságot sem kellene büntetni, hiszen nem ő lopta a cuccot, csak eladta.

máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Több büncselekményt is sikerült elkövetni egyetlen körbeküldéssel... gratulálok. Majd írd meg hány évet kaptál.
máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd a rendőröknek is XD-zzél a kihallgatáson, meg a szüleidnek utána. Az is vicceske lesz. Lol. A bizonyíték adott, a gyanú megalapozott. Aztán meg a többi fegyenccel is nevetgélhetsz, ha nem úszod meg felfüggesztettel. Pedig te csak egy ilyen "vicces" dolgot csináltál, ugyan, mi abban a bűncselekmény. Kíváncsi lennék mit szólnál, ha rólad terjesztenének ilyesmit.
máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Erről jut eszembe: mi van azzal a jútúber gyerekkel akit elvittek a rendőrök?
máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
6 Tomira gondolsz? Szegényt mennyit szivatják.
máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te is hozzzájárultál a becsületsértéshez, szóval jogosan feljelenti.

Majd bíróságon bizonyíthatod, hogy kitől szerezted a videót.


Nagyon buta vagy kérdező...

Gondoltál már arra, hogy egy lesifotós, lefotozzó, és kideürl hogy kicsi a farkad, majd kirakja mindenhova?

Te mit éreznél ilyenkor?

máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!