Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet frissíteni az...

Hogyan lehet frissíteni az internetet?

Figyelt kérdés

mert facebookkal baj van mert néha nem lép be tölt de nem lép be,ha belép akkor lassú vagy nem megy rá amire akarok.de csak a facebook......:S :/

szerintem frissíteni kell...


2010. nov. 2. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lassú a facebook, főleg a játékok. Te nem tudod "frissíteni", majd ha egyszer rászánják magukat az "alkotók" akkor gyorsabb lesz, addig bármit csinálsz, nem.

Esetleg a flash tartalmakat le tudod tiltani, úgy gyorsabban betölt vagy ha játszol, a játékok felbontását lebutítani.

2010. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de másnak nem ilyen sz*r csak nekem...
2010. nov. 2. 10:45
 3/13 A kérdező kommentje:
most se lép be......:@:@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
2010. nov. 2. 10:46
 4/13 A kérdező kommentje:
kérlek írj(atok)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 2. 10:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Én az előbb voltam fenn, kifogástalanul működik. Azonban néha nekem is azt csinálja mint neked. Ez nem az internet hibája hiszen ha az lenne, más oldal is ilyen döcögősen jönne be. Annyit tudsz csinálni hogy vársz, és egyszer csak megjavul.
2010. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de nem tudok fellépni.és mondom SENKINEEEEEEEEK nem csinálja ezt a tesómnak se a bnőmnek se..:@@@@@@@@@@@@@@@@@@
2010. nov. 2. 10:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a különböző felhasználók adatai egy és ugyanazon szerveren vannak. Lehet, hogy pont az a szerver ahol a te adataid vannak, túlterhelt. Ezért lassú, nem lép be.


Hiába mondogatod hogy írjunk, csak többet fogsz tudni, de segíteni nem fog rajtad. Nem lehet semmit se csinálni mikor ilyen, csak várhatsz és ennyi.

2010. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jó.de akkor mi az e-mail címe a facebooknak?amire tudok nekik írni?
2010. nov. 2. 11:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de felesleges is lenne írnod nekik.

Több mint 250.000.000 felhasználó van, (ebből kb. 1 millió magyar). Tudod ez mit jelent? Hogy ha van is olyan e-mail címük, naponta millió és millió e-mailt kapnak, a világ különböző részén elő emberektől akik vagy panaszkodnak vagy javasolnak valamit vagy egyéb dolgokat írnak. Ennek kezelése, és egyenként való átnézése olyan fáradságos feladat lenne, hogy nincs ember aki megcsinálja. És akkor a kérések teljesítése még szóba sem jött.


Különben is... szerinted nem törekednek arra, hogy mindenkinek normálisan működjön?

2010. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
úgylátszik nem :@
2010. nov. 2. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!