Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új Suzuki Swift reklámfilm zene?

Új Suzuki Swift reklámfilm zene?

Figyelt kérdés

Látom különböző oldalakon hogy nagyon sok mindenkinek tetszik a Új Suzuki Swift reklámfilm zenéje Arra gondoltam hogy ennek is megszerezhetnén közösen az egész számot már ha van! Ha nincs majd lesz!!! :) úgy mint tavaly karácsonykor Csondor Kata "add tovább" T-mobile karácsonyi relám!

Ezzel kapcsolatban azt olvastam még tavaly valahol hogy ekkora érdeklödés egy reklám íránt még soha nem volt ezért csinálnak egy teljes verzíót belöle! Hát legyen így ezzel az új reklámmal is!!!! mit szoltok hozzá?!


2010. nov. 2. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ú az osztálytársam tudja! :S

De most szünet van, és nem tudom sehogysem elérni! Majd ha addig nem lesz meg, akkor megkérdezem. Kedden jelentkezek! :(

2010. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is kellene ez a zene :)
2010. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs egész szám , csak a reklámhoz írták, de amúgy Erdész Róbert. Kicsit hosszab versio http://www.youtube.com/watch?v=2-r_QhduiGg
2011. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!