Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen volt a szalagavatód?...

Milyen volt a szalagavatód? (próba, előadás közti hangulat)

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú februárban lesz 3 éve, hogy volt.


A próbákat 2007 októberében kezdtük el, slow foxot táncoltunk.

A próbák tök viccesek voltak, nagyon jó volt a hangulat, főleg hogy közben volt diákigazgató választás, és így bohóckodtunk egy sort is.


A műsor a helyi színházban volt. Ide egy ember max. 6 embert hívhattott meg.

Kétszer adtuk elő a táncokat, először a teljes műsor himnusszal, beszédekkel a meghívottaknak, majd másodszorra a suli tanulóinak csak a táncokat.

Én közelebbi családtagokat hívtam meg: szülők, nagyszülők, keresztanyám, keresztlányom, és kaptam két plusz meghívót, így a sógornőm és a kedvenc unokatesóm is láthatták (de a szüleim és a nagyszüleim beszöktek megnézni mégegyszer).

A szalagtűzés alatt a hátunk mögött voltak kivetítve a 4 osztály 4 (egy osztály esetében 5) évének képei. Ez vicces volt, mert a felvételen itthon látszik, hogy akik még nem kerültek sorra a tűzésnél, azok a képeket nézegették.

Az előadások közt a színfalak mögött hülyéskedtünk, és a legvégén volt egy össztánc (Ilyenek voltunk).


A bálra meg egy kísérőt vihettett mindenki, ide a barátom vittem el, aki a táncpartnerem is volt. Ez éjfélig tartott a suliban, aztán afterparty volt egy helyi szórakozóhelyen.

A bálban az volt a tuti, hogy mindenki estélyiben/koktélruhában volt, és ez nekem nagyon bejött.

Emlékszem reggel 7 után értünk haza, mert hajnalban bementünk egy kajáldába, kicsit se néztek furán az estélyis lányokra és az öltönyös srácokra.


Hirtelen ennyi jutott eszembe róla.

Neked volt már szalagavatód? Ha igen, milyen volt?


21/N

2010. dec. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen 2 és fél hete volt.

Jobb volt mint gondoltam.

Az elején káosz volt de aztán kialakult és lett belőle egy egészen jó tánc.

A hangulat nagyon jó volt,ez összébbhozta az osztályt és ennek következtében jó kis csapattá váltunk(előtte rengeteg volt a széthúzás):)

Ez megváltoztatott mindent,nagyon örülök hogy részem volt ebben az élményben.

A szalagavató utáni bálon nem táncoltunk,a zene elég gáz volt,de helyette rengeteget beszélgettünk és hülyéskedtünk.

Felejthetetlen élmény marad :)

2010. dec. 3. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!