Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legemlékezetes...

Mi volt eddig a legemlékezetesebb zaj, amire ébredtél?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 19:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A cicám odapúzott az arcomba. Nem is a zaj, inkább a bűz volt emlékezetes:S

Egyébként az, amikor először ébredtem a barátom mellett, és arra ébredtem fel, hogy halkan hortyog. Soha nem fogom elfelejteni!

2010. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is jó volt, mikor kiesett az ablak hajnalban keretestől (szintén a kollégiumi szobában), majdnem ránk. :D Előző voltam.
2010. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy villámcsapásra. Úgy éjfél után kb. :DDD
2010. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Petárda a fejem mellett! :S
2010. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a legemlékezetesebb az volt, mikor arra ébredtem, hogy apáék őrjöngenek, hogy ellopták a céges kocsit a lépcsőház elől :S. Meg amikor egyszer az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy egy (nem tudom, milyen tudatmódosító szerek hatása alatt levő) nő rikácsolta, hogy "Ha baja lesz a tévén, én ölni fogoook!"... hát, elég "nyugis környéken élek...

Egyébként meg autóriasztó, kutyaugatás-ez nem azért, mert érdekes, hanem azért, mert baromi hangos volt...

2010. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Gólyatárborban összeomlott a szekrény. Nagyon hangos volt :S
2010. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Apum kamionos és egyszer magával vitt külföldre. Én a felső ágyon aludtam. Egyik nap valami focimeccs volt állítólag, de mi este már lefeküdtünk aludni (amúgy sem érdekelt volna, de lényegtelen). Éjfél környékén egy hangos hosszú dudaszóra riadtam fel. Hirtelen azt hittem, hogy kigyulladt a benzinkút és valamiféle riasztójelzés szól. Aztán kiderült, hogy valamelyik nyertes nemzet kamionsofőrje nem bírta ki, hogy ne ébresszen fel mindenkit.
2010. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
38%
A legnagyobb zajra akkor ébredtem és emlékszem amikor két csontváz szexelt egy bádoggal födött háztetőn.
2010. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!