Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy srác az oszályból és...

Van egy srác az oszályból és még nem bezséltem vele mit irjak neki msnen ha nincs semmi témám?

Figyelt kérdés

15.L

semmit sem beszéltem még vele xD de nagyon jófejnek tűnik és rászeretnék írni de nem tom mit és nincs semmi témám amivel ellehetne kezdeni vagy ha el is kezdeném ráhagyom és jön a semmi.

ötletek kellenének :)


2010. dec. 12. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez kész... Téged sem az eszedért szeretnek :)
2010. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mit kész? és sem merek/akarok ráírni arra aki tetszik, de nem is beszéltem még vele..nincs téma igen. : /
2010. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy osztályba jártok és nincs semmi témátok? még valami felszínes sem amin el lehet indulni? uhhhhh bocsi de ez tök gáz...sem téged sem a csávót nem ismerjük... késöbb mi lesz veled ha még ennyit sem tudsz? 23/f
2010. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy a héten írtok e dolgozatot!
2010. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szidjátok a tanárokat... ez tuti bejön

bezzeg az én eseteimben nincsenek ilyen jó ötleteim :S

2010. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. mondjuk nekem a suliból van a sráv. és 3év van köztünk.: / ha osztlytársak vagytok nyugodtan írj neki, hogy miből mit kellett tanulni, és amúgy mizujs? az nem ciki nyugi. : D
2010. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*srác
2010. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!