Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért adjam át a helyemet a...

Miért adjam át a helyemet a bkv-n ha a busz után tudnak futni a mamik, papik?

Figyelt kérdés
lökdösődni tud jógázni tud...tolakodni is...egyébként 120%osan tisztelem őket :)) csak elgondolkodtató
2011. jan. 26. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ezen már én is és elgondolkoztam.
2011. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon örülök hogy tisztán látó emberektől kaptam a kommenteket :D tök fiatal vagyok és komolyan mondom minden tiszteletem az időseké de na..ja és azthiszik h ők szarták a spanyol viaszt :D még jó hogy nem két 70éves mami találta meg a kérdést és háborog :D:D
2011. jan. 26. 17:50
 3/9 anonim válasza:

Kérdező!Szerintem nem mindenki szaladgál és van aki,nem

fogadja el a felkínált helyet.Nekem jó érzés,ha tudok

segíteni.Gondolhatsz a saját mamádra is.

2011. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Rossz fiataltól-rossz kérdés.Gratulálok.
2011. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Rossz fiataltól-rossz kérdés"


Nézzük a másik oldalát is. Amikor felállsz neki és annyit nem mond, hogy kössz. Amikor oldalbavág a táskájával, összerugdos, vagy a kezedben levő táskát és előtte annyit nem bír mondani hogy 'elnézést,szabad lesz?'

esetleg amikor már lökne ki a metróból, hogy ő nem tud leszeállni, amikor még nyitva sincs az ajtó, vagy amikor nem lehet felférni, mert neki az ajtóban kell állni folyamatosan még ha nem akar leszállni is. És még lehetne sorolni, a szituációkat, amikor lesz@rja a másikat, mintha csak Ő lenne az utcán, bkv-n


Persze lehet a 'rossz fiatalokra' mutogatni. De mint mindig, két oldala van a dolognak.

2011. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 haggyámán ***** válasza:
Mert elfáradnak a futásban.
2011. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
te tudod, de én mindig átadom, és érdeke módon nekem mindig megköszönik, vagy le se engednek ülni...
2011. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 haggyámán ***** válasza:
Viccet félretéve: én szívesen átadom, ha megkér rá. Sajnos nem tudok senkivel telepatikus kapcsolatba kerülni, így nem tudom eldönteni -beszélgetés nélkül-, hogy meddig fog utazni.
2011. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen mondjuk ..:D de minden tiszteletem a mamiké.rendesen megneveltek illetve nevelnek vagy hogymondjam de na ha 90 éves nyilván rögtön felállok neki.én is leszek elvégre nyanya .de ha ilyet fitt 50es odaáll h na akk cseszek odaadni :D:D:D

amúgy nagyon vicces most történt pont hogy odaáll elém egy nő azthittem beakar ülni a szabad helyre mellém buszon.bevolt dugva a fülem és így mutatom neki h menjen csak udvariasan .de nemhagyja abba a tátogást.mondom kiveszem a fülemből erre kiderült h a jegyemet bérletemet kéri a cunci ellenőr :D:D:D

2011. jan. 29. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!