Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Téged utánoztak már? Ki, és...

Téged utánoztak már? Ki, és miben?

Figyelt kérdés

Engem az exbarátom csaj utánoz folyton..a haját olyanra festette, mint az enyém, olyan képeket csinál magáról, direkt belekezdett olyan hobbiba, mint én, a szókifejezéseimet is koppintja...régen egyik + b.nőm huga csinálta ezt.

De nem vágom, ez miért jó, amikor olyanok úgysem lehetünk, mint egy másik ember, mert mindenki megismételhetetlen személyiség. v. nem?


2011. febr. 20. 21:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%
Bírom a problémáidat.
2011. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Én is utánozni foglak. Mától használni fogom a "szókifejézés"-t :))
2011. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
A szó amit keresel a beképzeltség. Nem minden forog körülötted, nem mindenki azért csinál dolgokat, hogy téged utánozzon.
2011. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

az unokatesóm, aki 2 és fél évvel kisebb nálam. ruhák, duma, nézetek, hobbik minden...

és nagyon idegesít, de nem veszi az adást, ráadásul folyton a seggemben lóg (persze pár hónapja ott táncol, ahol én) én meg nem bírom már egy jó ideje, és egyszer tuti leütöm XDDDD

de ez az utánzás kicsi korunk óta megvan, csak most kezd nagyon idegesíteni

2011. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%

21.17es vagyok

szerintem nem beképzeltég :)

lehet, hogy az ő esetében az exe csaja azért akar rá hasonlítani, mert az biztos bejön a fiúnak, értitek mire gondolok, nem? :)

2011. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
nem vok beképzelt -.- pont azért furcsállom, h utánoz. de ez nem jelenti azt, h akár nála, akár másnál én jobbnak képzelném magam. és nem keresem ezt a kifejezést, m nem vesztettem el sehol. :P
2011. febr. 20. 21:18
 7/27 A kérdező kommentje:
21:09-es, vegyél szemüveget :D...nem én írtam rosszul, te olvasol félre, és még be is szólsz XD
2011. febr. 20. 21:21
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos igen és rohadtul idegesít... A legjobb barátnőm ( bár inkább nem nevezném annak..) valamilyen elkezdte azt a hobbimat, ami az életem és legjobbat akarom kihozni belőle... nem sokan csinálják és sokmindemt el lehet vele érni.. és nemrég sikerült is előadnom a sulimban és rá két hétre, a kedves bejelentette, hogy ő is elkezdi...

Ezenkívűl rengeteg más dolog is volt, és k.rvára tud idegesíteni.. -.-" XD

2011. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
nem én írtam rosszul. olvasd vissza, te s*ggf*j. :*
2011. febr. 20. 21:32
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Engem mindig, mindenki utánoz, túlságosan coolarc vagyok ahhoz, hogy ne akarjanak olyanná válni, mint én...
2011. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!