Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik suliba menjek?

Szerintetek melyik suliba menjek?

Figyelt kérdés
Nagy bajban vagyok..Pedig örülnöm kéne mert ahova jelentkeztem mind a két suliba felvettek.. Az 1.suliban a szociális gondozó&ápolóra jelentkeztem. A 2.suliban meg egy nyelvi előkészítőre jelentkeztem(angol,sikeres elsajátítására,aztán majd középfok vagy felsőfokon a nyelvvizsgát letehetem) Sokan azt mondják,hogy a másodikat válasszam mert sokkal jobban járok vele mint a szociális gondozóval.. Én szeretek segíteni az embereken,de a szívem húz az angol felé is... Az angolal annyi bajom van,hogy nekem nem megy annyira a kiejtés meg néha hogy is mondjam szégyenlős vagyok ha mások előtt kell beszélnem angolul..:S szerintetek melyiket válasszam?:S
2011. febr. 28. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Second
2011. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint is a másodikat válaszd,nyelvi előkészítő után le tudsz érettségizni és tovább tudsz tanulni. A szociális gondozók és ápolók nagyon sokat dolgoznak nagyon kevés pénzért,azért,hogy szeretsz segíteni az embereken ne rontsd el az életed,ha van előtedd egy sokkal jobb lehetőség.
2011. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:) akkor megyek a másodikba:)
2011. febr. 28. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!