Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ínátok olyan filmeket amin...

Ínátok olyan filmeket amin 100%, hogy sírni fogok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 18:13
1 2
 11/18 habibi ***** válasza:
hát igen, kiskoromban láttam és sírtam rajta, bár lehet, h. az miatt pityeregtem, mert előtte hunyt el a kedvenc hörcsögöm
2011. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

:D


jól van bár nekem a bambi nem siratós.igan amúgy se vagyok az a siratós mivel ezek csak filmek:)

de őszinte részvétem a hörcsögöd miatt!:D

2011. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 habibi ***** válasza:
köszönöm, tudod ez egy tragikus baleset volt, mert épp a fűben legeltettem a barátnőmmel(kb. 60 kg volt akkor) és ő véletlenül rálépett szegénykére :( a szüleim mondták, h. mártsam vízbe a fejét a hörcsikémnek, én jól be is nyomtam szegényt a víz alá, de nem támadt fel :( bár így utólag belegondolva, lehet,h. felébredt, de meg is halt, mert én vízbe fojthattam :( uhh durva, gyilkos vagyok , de biztos megbocsátotta :)
2011. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Komfortos mennyország
2011. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

juuuj az óceánjáró zongorista legendája amikor a végén mikor kitalál egy viccet a haláláról.az nagyo odaüt:)


figyu te csak segíteni akartál rajta.de azért remélem nem orvos lett belőled emiatt:D

2011. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Titanic
2011. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 habibi ***** válasza:

Love Story (még nem láttam, de úgy hírlik, jó film )


hát,köszi és sebésznek készülök :)

2011. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Séta a múltba, és a napokban ment a TV-ben a Kutyám, Skipp, hát nem tagadom, én sírtam rajta.
2011. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!