Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Evvel mi a teendő valami mást...

Evvel mi a teendő valami mást kéne kipróbálnom?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék egy gördeszkás videót! Oké felvettük fényképezőgéppel és nekem Nero Show Time 4-be nyissa meg. Ez eddig jó meg a grafika is tökéletes, de importálni ( összevágni stb. ) nem tudom Windows Movie Maker-rel. Ezt írja ki: P1010022.MOV FÁJL TÍPUSÁT NEM TÁMOGATJA A WINDOWS MOVIE MAKER, EZÉRT NEM IMPORTÁLHATÓ. Mivel tudnád megszerkeszteni ezt a videót? Más programot tudtok ajánlani? De ha lehet Magyar nyelvűt vagy hozzá Magyarosítást és hogy-hogy kell a Magyarosítást beilleszteni? Mert Angolul nem tudok valami jól. : ( Kérlek segítsetek! Köszi!
2011. márc. 29. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem evvel hanem ezzel és nem nyissa hanem nyitja



Konvertáld át olyan formátumba amit tud kezzli a MovieMaker nézz utána gugliba ird be pl all to all converter

------------------

Értékeld a választ kösz

2011. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi de nyelvtant nem kértem mert nem volt időm arra hogy azt nézzem mit írjak sietnem kellett.
2011. márc. 30. 06:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk énmeg ha sietek egy et eyg nek irom :)
2011. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!