Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért másabb egy városi arc...

Miért másabb egy városi arc elrendezése mint egy falusié?

Figyelt kérdés
jön szembe a srác és 100% levágom hogy falusi a srác,csajoknál nem is nagy az eltérés (de azét van) de fiuknál nagyon észre vehető,de ez miért van?
2011. jún. 3. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
mert
2011. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Viselkedés meghatározza a felvett mimikát. Ha városban nő fel valaki, nem kell állandóan olyan dolgokat csinálni, amit nem akar, falun meg nincs vita, meg kell csinálni, ha tetszik, ha nem. Ha pl. ugyanaz a személy városban nő fel, más mimikát vesz fel az arca, .....


Na most ezt vagy megérted, vagy idiótának nézel

2011. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez meg egy baromság.
2011. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

neked az,én meg tapasztaltam... iskolás koromban is láttam az osztálytársaimat és teljesen látni az arcán hogy falusi,most is így van,persze nem mindenki de nagyrésze ilyen...

2es lehet igazad van ezzel arc arcmimikával kapcsolatban tény és való hogy más az életstílus itt és ott,más ésszerű magyarázatot nem tudok elképzelni

2011. jún. 4. 01:23
 5/6 anonim válasza:
Mer az paraszt xD Csak poénból írtam, amúgy a második érdekeset írt, ott a pont :)
2012. jan. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet észrevenni hogy ki falusi és ki városi.
2012. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!