Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Nem cigizek,...

Szerintetek? Nem cigizek, csak ha felkínálják bár ha felajánlják akkor egy alkalmat sem hagyok vagyok, túl korai lenne? Ek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 11:46
 1/3 A kérdező kommentje:

bocs rosszul írtam le

Szerintetek? Nem cigizek, csak ha felkínálják bár ha felajánlják akkor egy alkalmat sem hagyok ki, túl korai lenne?

2011. jún. 5. 11:51
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, hány éves vagy.

Attól is függ mennyiszer, hol kínálják fel, ha hétvégén bulikban akkor kocadohányos vagy, de ha pl. suliban több szünetben is megkínál valaki, akkor már elég rendesen cigizel, hiába nem Te veszed. Ebben az esetben csak a kínálók ellenszenvét vívod ki, hiszen tőlük mindig elfogadod, de mivel Te nem veszel, így sose kínálod vissza őket. Ha csak 2-3 ember kínálgat illemből, akkor előbb-utóbb meg fogják unni, hogy adnak.

2011. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14 vagyok,és nem,nem minden szünetben hanem úgy egy héten egyszer elmegyünk valahova és ott kínálják
2011. jún. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!