Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bekakiltam hazafele mit tegyek?

Bekakiltam hazafele mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem akarom elmondani anyának de mindenem a gatyám a cipőm minden mit tehetek??
2011. jún. 6. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
én minden kérdést kajaknak veszek.másképp nincs értelme az egésznek.
2011. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
95%

lolxD feljövök, katt a véletlen kérdésre, kiadja ezt..hát röhögtem egy jót xD

szerintem dobd le a ruháid, verd össze magad, menj haza és mondd meg anyukádnak hogy megvertek aztán rádszartak:)

2011. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, a cipőd hogy lett olyan?

De mindegy is.

Velem csak az fordult elő nem is olyan régen, hogy bepisiltem az utcán. Pedig nem röhögtetett senki, meg semmi, csak előbb el kellett volna mennem a wc-re. Nem bírtam tovább.

De nem csináltam belőle nagy ügyet. Hazamentem, a ruháimat betettem a gépbe, kimostam, kiteregettem, kész.

2011. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
na erre van kapacitás ilyen hülyeséget hogy lehet az internetre írni inkább menjetek bulizni ki a faszt érdekel hogy beszartál az a te magánügyed
2012. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nyald le a szarodatt a ruháidról vagy mond azt anyádnak hogy lekentek nutellával.
2012. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!