Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől álltam meg a növésben?

Mitől álltam meg a növésben?

Figyelt kérdés
160 cm magas vagyok 11 éves korom óta, ( akkor még az egyik legmagasabb voltam az osztályban, és az előtt még nagyon gyorsan is nőttem ) most meg azóta nem nőttem semennyit. 14/L
2011. jún. 18. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan típusú emberek akik nagyon fiatalon nőnek, mint a veszett rongy, utána pedig már nem. És vannak olyanok, akik folyamatosan nőnek. Te az előbbi típus vagy, szokj hozzá, törődj bele, te ennél már nem leszel sokkal (valszeg semmivel) magasabb!
2011. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hátúszás és streching...

Ha még nem vagy 30 éves.

2011. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a lányok kb 14-16 éves korukra érik el végső magasságukat, amúgy a 160 egy lánynál nem alacsony, a fiúk többségének bejön
2011. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam kb. ugyanez. Kicsit később volt az időpont de a magasság és ahogy megálltam a növésben, u.az.



18/L

2011. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!