Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak egész nyáron?

Mit csináljak egész nyáron?

Figyelt kérdés

Sajnos az egyik legjobb barátnőm ok nélkül "elhagyott",a másik pedig nem lesz itthon kb. semennyit.1 hetet megyek táborba,azon kívül 4 könyvet el kell olvasnom,segíteni fogok anyának,napozni,esténként kutyát sétáltatni,néha strandolni.

Mit csináljak?Egyrészt attól félek hamar elmegy a nyár,miközben semmit sem csináltam,másrészt nem tudom,hogyan szerezhetnék új barátokat,mert a legjobbak kezdenek eltűnni,a többiekkel pedig nem tudok mindig együtt lógni...szeretnék új barátokat.

Milyen elfoglaltságot találjak?Valami sportot,hobbit?


2011. jún. 22. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
én is barátokat keresek...:( Engem is elhagyott a legjobb barátnőm ... hol laksz? ha közel, akkor semmi akadálya...:)
2011. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
48%
olvass, tanlj nyelvet, tamítsd a kutyád trükökkre, tanulj netről trükköket :D én is állandóan uncsizok, csak facebookozok, de annyira uncsii, lány vagy? hány éves?
2011. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,14 éves leszek:)Nyíregyházán lakok:)
2011. jún. 22. 20:03
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Így van, pl. kezdj el sportolni. Ez lehet valamilyen tánc, konditerem, harcművészet, jóga, aerobic, ami a leginkább közel áll hozzád.


Elmehetsz nyelvtanfolyamra, ott is csoportokban vagytok, esetleg vállalhatsz diákmunkát.


Vagy ismerkedj netes társkeresőn (akár lányokkal) és aki szimpatikus, azzal találkozhatsz valamilyen forgalmas helyen.

2011. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Adtok e-mail címeket,és akkor megbeszélhetjük egymás dolgait?:)
2011. jún. 22. 20:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Munkát ne vállalj, mert akkor nekem kevesebb esély marad. :)


Na, jó, vicceltem, dolgozz, barátkozz, csinálj olyan dolgot, amit szeretsz. Legalább te... helyettem is. :(

2011. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7.es vagy 8.os vagy?
2011. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. voltam->8.-os leszek:D
2011. jún. 22. 20:15
 9/13 anonim ***** válasza:
:) én is :D és tudod már hova akarsz menni? gimibe? szakközépbe? és melyikbe? mert decemberig le kell adni a jelentkezést :/ én próbálom ki találni hova menjek és hogy mi legyek majd...
2011. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13/l
2011. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!