Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szivassam meg úgy, hogy...

Hogy szivassam meg úgy, hogy azt soha ne felejtse el?

Figyelt kérdés
Az exem kikezdett a legjobb barátnőmmel 1 hónapra rá, hogy szakított velem. Valahogy szeretnénk kiszúrni vele a barátnőmmel. Valakinek van valami jó ötlete?
2011. júl. 7. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

egy álprofillal zaklasd közösségi oldalakon, rejtett számon hívogazsd, de ne szólj bele a telefonba csak lihegj pedofil beteg állat hangon, és az álprofilon is fenyegezsd meg,és ird le hogy hogy lakik, hogy biztos legyen benne hogy valóban veszélyben van

vagy gyanakodni fog, vagy belesz tojva. mindenesetre jobb nem jutott eszembe

2011. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
o.o 1 hónapja szakítottatok..szerintem a szakítás után már nincs köze egymáshoz a 2 félnek. persze nem szép dolog h legjobb barátnőddel kezdett ki, de az én "exem" szakítás előtt tette ugyanezt. tette nekem a szépet miközben másokat is hódítgatott. sőt egy bnőmnek írta h már szakítottunk.. talán előbb velem kellett volna közölnie =/ én arra gondoltam h ha lesz bnője a közeljövőben azt mondom majd a csajnak h megcsalta tudom gyerekes de ez van xDD
2011. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Én a helyedben valami olyat tennék ˝ami nem fáj˝ ezt értem úgy hogy nem lesz lelki sérülése : DD ...

Pl.- romlott halat az lakásába elrejteni és pár nap múlva mindenhol lehet majd érezni

-de ha a postaládájába öntesz minden nap egy pohár vizet az se rossz mert így minden levele elázik

- a telefon hívás se rossz hajnali kettőkor ...

Szóval elég sok lehetőség van , a józan határokon belül.

2011. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:DDD 15.59 neked lehet már egy kis gyakorlatod :D
2011. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Nincs olyan nagy tapasztalatom , de annál nagyobb a képzelő erőm de akkor még itt vannak ezek is :

-pillanat ragasztót az ajtózárba (észresem lehet venni)de óda többet aligha megy be -->ezt már próbáltam zárcsere lett a vége : DD

-samponba egy kis hajszínező és máris rózsaszín a haj :"D

-szög az autó kerékbe vagy festéket az ablaktörlőre és nem lát semmit az illető (bár ezek veszélyesek így ezeket nem ajánlom)

-ruhákról levágni a gombot .....stb.

2011. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Aki "Hogyan szívassam meg..." kezdetű kérdést tesz fel, az már ezzel kiállított magáról egy szegénységi bizonyítványt. Az exed, akihez már semmi közöd éli az életét. Ha a barátnőd járni akar vele, az az ő dolga. Ha nem, akkor az már önmagában egy szívás a pasid egójának. Ennyi.
2011. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!