Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet strandon...

Ilyenkor mit lehet strandon csinálni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy alapvetően ritka hülye kérdés, de már ezen gondolkozok 3 napja. Az a "problémám", hogy holnap megyünk anyámmal, apámmal meg húgommal strandra és egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak velük. Mert anyámékkal egyáltalán nem jó a kapcsolatom, jó ha hetente 1x beszélünk 2 mondatot, tesóm meg még kicsi. Eddig mindig vagy jött velünk 1-2 haver, vagy alapból barátokkal mentem.

Gondoltam arra is, hogy megpróbálok valakit felszedni vagy csak barátkozni, viszont ezzel az a baj, hogy mivel önbizalom hiányos vagyok nehezen tudok ismerkedni.


Valami tipp?: D

(Ja és mielőtt jönnének a hülye válaszok, hogy biztos 14 vagyok..közlöm, hogy ezekre nem vagyok kíváncsi, mivel 16 vagyok)


2011. júl. 9. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű, bemész a vízbe és hűsölsz egész nap.
2011. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy megfelelő alkalom, hogy kapcsolatot teremts a szüleiddel!!!
2011. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Chrisstian_ válasza:

pont azt tudod csinálni, mint amit akkor tudnál csinálni, ha nem családdal mennél. Olyan lányos dolgot, mint pl a napozás :D

Ha moziba mennétek, akkor is megkérdeznéd mit tudnál velük ott csinálni? :D

2011. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vízbe fulladni!
2011. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is pont holnap megyünk a Balcsira anyával..:/:D Foggalmam sincs mit fogok csinálni...:D
2011. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!