Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye, hogy szoktatok ti is...

Ugye, hogy szoktatok ti is csuklóból lepontozni?

Figyelt kérdés
Külön öröm, amikor 90% feletti, netán 100%-os válaszadónak adhatok piros kezet. Annak is alapból jár, aki így fejezi be: "...és nyugodtan lepontozhattok..." ha tudná, hogy ki vagy, lefejezne. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. júl. 29. 06:02
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Persze hogy szoktam. Ne okoskodjon senki akinek 90-es vagy 100-as aránya van.:D Kapásból megy a piros kéz. :D

Mondjuk én azt nem értem, hogy sokan lusták zöld kezet nyomni, megköszönik, hogy segítettem mert senki sem válaszolt csak pl én és heló...

2011. júl. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

naná


ez a hobbim:)

2011. júl. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Igen, könnyen eljár a kezem, de csak ha nem értek egyet vele, akár valami apróságban is.
2011. júl. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

jesszus, ezt csinálni majdnem akkora gáz, mint siránkozni az arányon... mit számít hogy jó e valakinek az aránya? miért fontos ez embereknek? és ugyanennek a másikoldala: mit számít hogy valakinek rossz legyen az aránya? mi értelme van lepontozgatni?

tiszta hülyeség volt ezt beletenni a rendszerbe, semmi gyakorlati haszna nincs, csak örömet szolgáltat a gyermeklelkűeknek, és kiborulás-indokot a hisztérikáknak

2011. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
én mostanában rászoktam hogy mindent választ felpontozok még akkor is ha el se olvasom, had örüljenek az emberek.
2011. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Én rendeltetésszerűen használom. Ha a válasz hasznos, akkor jár érte a zöld kéz, ha hülyeséget írt az illető, akkor piros kéz.
2011. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Kár, hogy a kérdezőket nem lehet lepontozni.
2011. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem szoktam. Csak azokat szoktam, akik hülyeségeket írnak vagy nem a témához illő vagy csak egyszerűen kötöszködnek..
2011. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jól van, örülök, hogy itt is sok a haszontalan válasz :D

Kivételesen csak két választ pontoztam le. Szevasztok!

2011. júl. 30. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!