Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Coca Cola vs. Pepsi?

Coca Cola vs. Pepsi?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb,és miért?

Szerintem a Coca Cola,Mert szerintem egy kicsit édesebb,és különlegesebb az íze.

17/F


2011. aug. 8. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem is a coca-cola ugyanezek miatt:)
2011. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem nagyon szeretem, de ha muszáj választani, coca. A pepsit valamiért nem szeretem, egyből megérzem, hogy az pepsi vagy coca, ha pohárban kapom esetleg akkor is. De az egyéb névtelen kólákat sem, ha már muszáj kólát innom, akkor coca. De jobban szeretem a mentes vizet, vagy a rostos narancsot.
2011. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én mindkettőt utálom. tudom, én kivétel vagyok, de nem szeretem. :D ha már muszáj választani, inkább a coca cola.

15/L

2011. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha muszáj, akkor már COCA-COLA
2011. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
pepsi
2011. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pepsi, talán pont azért mert a Coca túl édes nekem. De amúgy azt is megiszom.
2011. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem pepsi, de mindkettőt megiszom.
2011. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Pepsi tűnik édesebbnek, ezért inkább Cocát iszom. Viszont elég ritkán, nem vagyok nagy Cola-fan.
2011. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A Pepsi az 1 utángyártott szar! A Coca-cola az eredeti! Az volt az 1. kóla és ezek alapján a pepsi is noname! ( és az íze sem oan jó )
2011. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Valóban a Coca Cola az eredeti és népszerűbb kóla, azt szeretik többen. Érdekes, hogy a Coca Colát érzed édesebbnek, mert a Pepsiben van több cukor! Én a Pepsit szeretem jobban. :)
2011. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!