Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miééééért Facebook, hmmmm? -. -

Miééééért Facebook, hmmmm? -. -

Figyelt kérdés

Egyesek nem tudják felfogni,hogy a Facebook-ra normális képeket szokás tennni????

-ha a sztárokról akarok képet látni ott a google,beírom és nézem

-ha a tárgyakról,cipőkről akarok képeket ismét google

-ha a legjobb barátnődről megnézem az ő képeit

-ha cuki állatkákról akarok képet keresek

-százhúsz kép nem kell ugyanott,ugyanabbol a nézetből rólad elég kettő vagy három

-az oké,hogy jelölgetsz,de szánalmas,hogy az egész ismerősődet bejelölöd az egyik képedem amin te vagy,hogy kommenteket kapj...

-ha már magadról is tudsz képet tenni,akkor légyszíves NE kur.vásat,ne az óvodás képedet rakd ki

-és ha lehet ne photoshoppolt felismehetetlenségig.

Ezeket miért olyan nehéz betartani kedves Facebookosok???? •.•?


2011. aug. 19. 20:02
1 2
 1/16 Fuuton ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit tesz fel a saját profiljára.

Nem gondolod?

Szerintem nem sok mindenkit érdekel, hogy te mit szeretnél látni. Az ő profiljuk, az ő döntésük.

(gondolom most lepontoztok azért, mert elmondtam az igazságot, és nem azt mondtam, amit a kérdező hallani akart).

2011. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

idegelő tud lenni :D

főleg amikor valakit meg akarok nézni oszt' ilyen autós meg ilyen szar képek vannak -.-

2011. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

első:igenigen szívejoga mindenkinek eldönteni,hogy mit tesz fel,de a Facebook arra van,hogy magadról tegyél.vannak képesblogok,képfeltöltők keressen olyant és arra rakja fel a sztáros kocsis képeket..

második:igen nagyon idegesítő tud lenni ◘.•"

2011. aug. 19. 20:28
 4/16 anonim ***** válasza:

Úristen. Akármit felrakhatnak ami nem szexuális. Ennyi.

Nem tetszik ne nézd a profiljukat vagy mégjobb, töröld le magad ha nem tetszenek ezek a dolgok. Minek használni több különböző oldalt ha van egy oldal ahova az összeset feltölthetné? Gondolj bele, lenne külön oldal külön regisztrációval az állatos képeknek, reklám képeknek stb...


Majd miattad betartják és több millióan minden képet lefognak törölni ami nem fér a kereteid közé.

2011. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

naannaaa vissza a hangerővel légyszíves.nem miattam kell megváltoztatni és nem mondam ilyent.

hanem ha kinyítanád a szép karikás szemeidet észreveheted,hogy nem azt mondtam,hogy változtassanak hanem kérdeztem,hogy miért kell-.-

megérteném,hogy felrak pl Rihannáról egy képet és odaírja,hogy mert szereti,mert felnéz rá vagy valami,de telepakolni a profilod szánalmas.

2011. aug. 19. 21:07
 6/16 A kérdező kommentje:
és elég sok k.va rak fe loda képet egyiknek a melle a másiknak a pi.csája és úgy csúcsöritenek a tükörbe.az nem szexuális?vannak olyanok akik erre élveznek..-.-
2011. aug. 19. 21:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Ahogyan engem is, szerintem mindenkit hidegen hagy hogy éppenséggel te mit akarsz látni az ő profiljukon. Tehát inkább ülj le, olvass egy könyvet, és ezzel növeled a műveltséged, ráadásul azokat a borzalmas Facebook-os képeket sem kell nézned (amik valami mágikus erőtérrel megragadják a retinádat és kénytelen vagy azokat nézni egész álló nap).
2011. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
balf.asz -.-
2011. szept. 1. 01:10
 9/16 anonim ***** válasza:
ezzel mit érsz el? wehehehe :DD
2011. szept. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
többet,mint te valaha az életbe,wehehe
2011. szept. 1. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!