Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés amikor be vagy...

Milyen érzés amikor be vagy szívva?

Figyelt kérdés
Én sose próbáltam nem is akarom, csak kíváncsi vagyok miért is olyan jó?
2011. aug. 24. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Leírhatatlan..:)
2011. aug. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
XD
2011. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én olyankor nagyon szarul érzem magam,xD kb olyan hogy mindjárt össze esek,főleg a napon,egy jó indika után,huhúú,a lényeg hogy cudar módon be lehet szippantani.Aztán idővel meg olyan éhség tör rám,hogy még akkor is eszek,mikor már a könyökömön jön ki,de valahogy jól esik akkor is. xD
2011. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem kifejezés hogy ba.szottjó.Igazából ahogy az egyik kommentelő mondta leírhatatlan.
2011. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na már most... I think that, nem kellene így beszélnem, de 3 nyelv van a fejemben. Lol, 3 nyelv egy emberi fejben! xD el akartam mondani, hogy nagyon zseniális, csak tapasztalatból mondom, no de hát anélkül hogy mondanám? Ez vicces, éhes vagyok, pedig most toltam be egy szendvicset. Kicsit zsibbadok. de csak annyira amennyire engedem, természetesen, ha alkalmazom a 20perces elméletet (miután eszel várj 20percet, és ha még éhes vagy akkor egyél) mert különben hányni fogsz.. már elfelejtettem mivel kezdtem, de nagyon jó, kicsit más világban vagyok, olyan megtört párhuzamos univerzumban. szabálysértés és zsiráf nyakán a per. Na már most fontos, hogy kivel csinálod, mert ha jó a társaság és benne vannak a tripjeidbe akkor Julien herceg is megszülethet, ha nem akkor negatív pillanatok lesznek, kicsit fáj a fejem, de remekül érzem magam. Na ha most nem esett le, de be vagyok szívva xD
2014. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!