Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem izzad a tenyerem?

Csak nekem izzad a tenyerem?

Figyelt kérdés

mindig, nagyon izzad...amikor suliban vagyok...amikor stresszelek...ha melegemvan ha suliban vagyok...

csak nekem ennyire intenzív?

mit lehet ellene tenni?://


2011. szept. 7. 17:42
 1/3 mr.brown ***** válasza:
nem, nekem is ez van mindig, csomószor kicsúszik a kezemből a toll annyira izzad:D
2011. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek is nagyon ízzad amikor suliban vagyunk. Nagyon stresszel. De amikor szünetben találkoztunk akkor nem ízzadt neki tök száraz volt. Nekem a hónaljam izzadt 2 évig stresszeltem valamin de nemolyanrég megoldodtam azt amin stresszeltem és abbamaradt . Szóval ha te is megtalálod ami miatt úgy sresszelsz és megoldod akkor nem fog ízzadni.
2011. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ez a gondom, szintén a stressztől. Utálom, mert pl. egy papírt nem sokáig tarthatok a kezemben, mert úgy izzad a kezem, hogy elázik a papír:D Ha kezet kell fognom valakivel akkor is gáz van:P Mindig letörlöm gyorsan, de akkor is ciki.


Mit lehet ellene tenni?


Csökkenteni kell a stressz okát, persze tudom, ezt nem könnyű, sőt, vannak helyzetek, amiket nem lehet megoldani, viszont akkor a stressz sem szűnik meg:/

2011. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!