Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok letiltani vagy...

Hogy tudok letiltani vagy letörölni fb-ról embereket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 16:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy csak teírtál :S
2011. okt. 1. 09:19
 12/16 A kérdező kommentje:
a világ nem P öcsi
2011. okt. 1. 09:20
 13/16 anonim ***** válasza:

XDDD

amúgy egy tanács:tégy egy próbát, regisztrálj újra a facen..és gondolom nem kell tovább magyarázni. én megtettem és a válasz megvan. kb 3percig tart az egész dolog, nem nagy ördöngösség...;)

és nyugi, nem zavarlak tovább..

2011. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

és mi lett az ismerőseiddel?

1 ember miatt nem fogom felkavarni az egész életem, tele voltam üzenetekkel sosem lehet tudni mikor lesz rá szükséged h vissza olvasd more

2011. okt. 1. 14:14
 15/16 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. ha megcsinálod amit leírtam, akkor semmit sem lát.
2011. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
more..uhh.:S....az ismerőseiddel nem lesz semmi, ha letiltod az egyik ismerősöd, akk az a személy nem fog veled kapcsolatban semmit sem látni/érzékelni a facebookon,én letiltottam, amelyiket leakartam, és ő most már nem talál rám. az üzenetek megmaradtak, visszatudom olvasni őket, de mondjuk, ami az üzenőfalamon történt(pl.:..megosztott az üzifalamon egy linket, vagy vmi beírást)..az mind eltűnt azonnal, mintha meg se történt volna.
2011. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!