Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem adták ki a Mortal...

Edward Cullen ® kérdése:

Miért nem adták ki a Mortal Kombat Arcade Editiont PC-re a mai nap?

Figyelt kérdés
Először úgy volt ,h aug 30. -án jön ki a konzolokra és pc re egyaránt. Aztán a mcskos Warner Bros vissza vonta a pc-s kiadást aztmondta ,h a jövő hónapban. Persze a retek konzolokra kijött. Szeptemberbe mindennap néztem ,h mikor adják ki végre. Itt az utolsó nap persze most se adták ki. Bizonytalanságba tartanak. Hogy lehetnek ilyen szmládák? Ezért se fogom megvenni.... nem elég ,h HD-ba igérték. Semmi nem kezdtek vele. Semmi se HD-s benne. Csak kapott 1 képkeretet ,h menjen 16:9-be. Több hónapot balfsoskodtak vele és ezek után a pc-seket szivatják. Na vegye mek a jó édes anyjuk.
2011. szept. 30. 21:17
 1/3 bogcsa1013 válasza:
Már megjelent (méghozzá február 2.-án), de csak Steam-en keresztül tudod letölteni. De szerintem lehet, hogy portolási problémák lehettek a háttérben, amiért ilyen későn jelent meg :/
2012. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. Kösz láttam. Meg van már. A gáz csak annyi vele ,h bőven meg vana gépigényem hozzá még is szaggat :D
2012. márc. 18. 10:30
 3/3 bogcsa1013 válasza:
Hozzátenném, hogy még az is röhej benne, hogy csak Vistán meg Win7-en fut. Mi van az XP tulajokkal?!
2012. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!