Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tinik! Nektek mi volt a...

Tinik! Nektek mi volt a leghulyebb butaságotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 22:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
szerintem az ellenőr kérte a jegyeket bérleteket és visssza kérdezett hogy anyád tudja hogy kéregetsz xDD
2011. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
buszvezetős nekem is megvolt,hosszú a lista ,de legújabbakat kiemelném,ma volt egy olyan h. becsöngettek,terem elött vártuk a tanárt,10 perc múlva kijön az eggyik gyerek,h. órára luxus bejönni,és a tanár benn volt,mondjuk ezt ezotériához is írhattam volna,másik az volt,h. elmentem 576-ba, vettem vmit, megkérdeztem h. lehet-e kártyával fizetni,és ekkor néhány kártyát odanyomtam és royal flösh(pikk 10 jubbi dáma király ász),egyik haveromnak dogát kellett írnia a betyárbecsülettől gépen, úgy h. kinyomtatott vmit a netről, óra elött elolvasta, 2 oldal volt a betyárkörtéről,ami a seggszőrön csüngő szardarab,és badta
2011. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
beadta
2011. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hyoma válasza:
Az Volt mikor hagytam hogy a saját kezemet felgyűjtsák! Ráadásul a Sulim Nyári táborába agyis nagy dolgok lettek belőle pl.:majdnem fegyelmit kaptam és a gyerek aki gyűjtogatott.
2011. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!