Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki nyerne? SonGoku vs Superman?

Ki nyerne? SonGoku vs Superman?

Figyelt kérdés
egy fontos vitát kéne eldönteni, kérlek mérlegeljétek az ellenfelek gyengéit és erősségeit :)
2009. máj. 10. 19:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Én SonGokunak szurkolok! :D És szerintem lenne esélye nyerni. :P
2009. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
77%
Egyértelműen Superman! Lehet h SonGokunak vannak képességei,de a kriptonit gyermeke ellen nem győzhet.
2009. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
songoku merthát kámehámeháá :)
2009. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
62%
Goku egy kis majomfarú köcsög.Superman a nyerő!!!!
2009. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
66%
SonGoKu!! De csak azért mert azt néztem többet, anno még fényévekkel ezelőtt.
2009. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
94%
A komolytalan válaszok ellenére megpróbálom levezetni a kérdést. Ha úgy vesszük egyikük sem a Föld szülöttje, mindketten más bolygóról származnak, így földönkívüliek. Ebből adódik tehát, hogy erejük emberfeletti. A kérdés már csak az, hogy mennyire az. Goku képes repülni, koncentrálja a Ki-t, és a sorozat elejétől a végéig folyamatosan fejlődnek képességeik, ereje pedig nő. Ám elég-e ez Superman ellen? A válasz egyértelműen nem. Hiába van Songoku edzése részletezve, és ereje túlrészletezve, sajnos ez fel van becsülve. A kripton nélkül Superman verhetetlen, a sebessége, a repülése, a lézerszeme valamint a sebezhetetlen bőre előnyt biztosít neki. Songoku pedig nem az eszéről képes, hogy pl elkezdje keresni a kriptonitot, inkább rögtön nekiesne, és szépen meghalna.
2009. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Superman a győztes, ez egyértelműű!!!
2009. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Superman forever!
2009. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
én songokunak szurkolok, de szerintem esélytelen, merthát clarkot csak a kriptonit győzheti le, songoku meg indőnként haldoklani szokott
2009. máj. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hát mivel azthittem 10 évesen,hogy Songoku a férjem,ergo én vagyok ChiChi,ezért én Songinak szorítok és sztem ő is nyerne.

Azért lássuk be,a kis majomkölyök nagyon ott van:D

2009. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!