Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
a volt fuvola tanárom bejelölt fészbúkon és megkérdezte hogy hogymegy a fuvolázás. azt tudni kell hogy engem nagyon szeretett. a saját fuvoláját adta oda nekem , a szivén viselte a sorsomat mikor elmentem tőle (másik suliba mentem így másik fuvolatanárhoz is) és az ujj fuvola tanáromal is tartotta a kapcsolatot olyan 1 hónapig amíg én "be illeszkedtem". de én fél éve abba hagytam mert . a kezem tönkre ment, minden nap be kellet másznom a városba és vissza. délután 5-től-7-ig és télen ugye már 5kor sötét van. és én nagyon nem akarom őt megbántani hogy mondom neki : már rég abba hagytam mert akkor ő azt nagyon sajnálná. amúgy sose találkozunk és nem is bírja "ellenőrizni" hogy járok-e vagy nem. mit mondjak neki?

2011. nov. 18. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

ha az új tanárral is van kapcsolata, hamar lebux, ha hazudsz.

Járjál újra hozzá! egy ilyen zenetanárt meg kell becsülni- ha jól értem igazi mester-tanítvány kapcsolat volt..

nagyszerű egy hangszeren tudni játszani- később nagyon megbánod, hogy abbahagytad. Talán meg tudtok beszélni olyan időpontot is, amikor jó, nem kell sötétben menni, hétvége, vagy valami. Hány évig tanultál? folytasd, nagy kincs zenélni tudni

2011. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 évig tanultam , de már a régi tanáromhoz nem tudok járni mert most németország és magyarország között cikázik. amúgy már nem tartja a kapcsolatot az az ujjab volt tanáromal. csak az első honapba tartotta . szóval márciusba eljöttem a régitől és április végéig beszélgett a két tanár de most már nem beszélgetnek.
2011. nov. 18. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:

ne hazudj, akkor sem, a hazugság előbb-utóbb kiderül..

Kár, hogy abbahagytad. És valószínű a fő ok, hogy tanár-váltás volt, ráadásul az első tanárral különlegesen bensőséges - szertetteljes volt a kapcsolat. . (egyik gyerekemnél pont így volt) lehet, hogy úgy is megérné, hogy amikor itthon van, megbeszélitek a konzultációt, és közben gyakorolsz.. hidd el, sokat vesztesz, ha abbahagyod, később megbánnád.

szerintem beszéld meg vele őszintén, abbahagytad,mert nehéznek érezted a körülményeket. és szeretnél nála még órákat venni, lehet-e ez? ő fogja tudni, mi a megoldás..


általánosságban (nem csak ebben az esetben):

szóval őszintén megbeszélni a dolgokat - mindig az a legjobb, mégha olykor néha nehéz is a szívnek, de hosszú távon mégis az a legjobb megoldása a dolgoknak..

2011. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!