Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felvettem providenttől 40ezres...

Felvettem providenttől 40ezres kölcsönt Supra Cipőre. Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
B@szhatod, ha összejössz valakivel akkor provident kölcsönből mentek vacsorázni is. Lúzer.
2011. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
49%
Annyira látszik h azért csinálod h nyaljanak :) Tudod az osztályomba is van egy gyerek aki most vett Supra cipőt és villog vele.Rátapostam és a mai napig nem jött ki a sárfolt belőle.Meg hát 40.000 ft ból tudod mennyi olcsóbb mégis divatos cipő kijön? és a Providentnél vettél kölcsönt? nagyon lúzer vagy. Remélem télen jéggé fagy benne a lábad ! :)
2011. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted! Én most 56ezer forintért szeretnék venni nike pulcsit, mert menőzni szeretnék a családom elött.de a provident nem ad hitelt, viszont van egy uzsorás aki igen. Ha esetleg szeretnél venni majd még1-et akkor szabolcsi uzsorásokat ajánlok. Nagyon kedves figurák.
2012. márc. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!