Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? Lent.

Mi a véleményetek erről? Lent.

Figyelt kérdés

Most láttam, hogy egy vak azért perel be egy hipermarketet mert nem engedték be, mivelhogy vakvezető kutyája van.


A biztonsági őr azt mondta, hogy a kutya koszos volt, mi van ha emberre támad, hiszen minden tudós azt mondja, hogy az állatok ösztönösen cselekednek... vagy lever valamit... esetleg valami törékenyt, vagy valaki fél a kutyáktól már betegesen miért kell egy emberrel kivételezni míg lehet hogy 10 másik fél a kutyától, vagy kisgyerek és összeszed valami betegséget?


Meg az nem az ő tulajdona ennyi erővel becsengetek egy IDEGENHEZ és ha nem enged be beperlem mert mi az, hogy nem enged be. -.-'' szánalom


2012. jan. 10. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elvileg a vakvezető kutya, kivételnek számít.Mivel segíti a közlekedésben.Ne bosszankodj rajta.Vannak hülye emberek.Nem tudom, mit szeretne, hogy milyen legyen a kutya ebben saras, locskos időben.
2012. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát én igazából az üzletet értem meg... ez a vak vissza él azzal, hogy sajnálja mindenki... több ember sz*pik miatta az üzletben ráadásul 10 milliót kap...
2012. jan. 10. 20:25
 3/18 anonim ***** válasza:
Jogában pereskedni, hiszen úgy nem engedték be, mikor semmilyen szabályt nem hágott át.Képzeld a magad helyébe, ha téged nem engednének be és vak vagy.Szerintem neked is rohadtul szarul esne.Honnan tudod hogy 10 milliót kap?
2012. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, hogy az ügyvédje nyilatkozta, és miért sz*pna miatta az összes többi vásárló? A cégvezető mondhatná, hogy figyelj Az ÉN boltom azt engedek be akit ÉN akarok.

leveri pl a savanyúságokat az üveg egyből összetörik, rátámad a kutya egy kisgyerekre, hisz állat kiszámíthatatlan. de akkor is 10 milla mert jaj szegény vak olyan szarul esett neki, engem is meg bántottak már de nem pereltem be 10 millióra...

Meg ő fogja feltörölni a kutyája után a sarat? ő fogja ellátni a sérüléseket ha a kutyája meg támad valakit? ha leveri a kutyája a savanyúságot ő szedi össze, törli fel? NEM maximum egy bocsánatkérést érdemel nem pénzt. -.- így is mi dolgozó emberek tartjuk el ezt a fogyatékost -.-

2012. jan. 10. 20:47
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a vak férfit, hogy most mennyire él vissza a fogyatékosságával.De egy kutya,főleg vak vezető nem fog csak úgy odarohanni egy gyerekhez és megharapni.Ha még is, akkor kisgyerek is hibás mivel, ha úgy nyúl hozzá hogy a kutya védekezésnek veszi akkor persze megkaphatja vagy valami.(de ennek minimális az esélye)De akkor felvetődik a kérdés is hogy akkor lehet a szülő hibája is mert, miért nem figyelt oda?Ezzel nem a vakot akarom megvédeni.Arról hogy piszkos-e vagy sem, arról annyit tudok mondani, hogy büdös, piszkos ruhájú embereket is beszoktak engedni a boltokba.Magyarán nem különbözik a kutyától.Persze akkor tényleg nem kell beengedni ha kicsi a hely, és gondolom a kutya nagy termetű.Ezzel én se értek egyet hogy ezért pereljen be.Gondolom hasznot akart húzni ebből.De ha jogilag nézzük, lehet oka rá.De ha emberi szemmel akkor, sajnos nem az igazság érzete miatt perelte be a marketet, hanem kiakarta használni a fogyatékosságát.S persze az ügyvédje jó hogy meg akarja nyerni a pert hiszen ő is nyer az ügyön.:)Ilyen igazságtalan a világ sajnos.Ez ellen nem tudsz mit tenni.
2012. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:)Hát egy 3-4 éves gyerek főleg ha 2-3 van és a szülő egyedül neveli közben vásárol könnyen elcsatangolhat, és egy ember csak többet ér mint egy kutya főleg ha még kis gyerek azt se tudja mit csinál :) de nekem mindegy csak kicsit rossz érzés, hogy ez a fogyatékos ingyenélő el van tartva meg még kap 10 millát is amiért egy átlag ember több mint 10 évig gürizik de nagy része elmegy a megélhetésére neki ez meg plusz amit elkölthet aki gürizik az nem költheti el ... :/ köszi a válaszokat :P
2012. jan. 10. 21:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Nincs egyedül a vak ember.Sokan élnek ingyen.Ilyen olyan segélyekből.Az olyan rendesen dolgozóéból mint pl. te vagy vagy a munkatársad.
2012. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez igaz de ők segélyen kívül nem vesznek igénybe 10 millát :D
2012. jan. 10. 21:58
 9/18 anonim ***** válasza:
Csak havonta százezreket kapnak.:)Pár év alatt összejön az a 10 millió forint.:)
2012. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát te ritka egy gusztustalan ember vagy! Szégyelld magad! A kártérítést pedig nem a te zsédből fizetik ki, hanem az üzlet! Undorító,és ocsmány vagy!
2012. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!