Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan helyet, ahol...

Tudtok olyan helyet, ahol olcsón lehet venni ékszertartozékokat?

Figyelt kérdés
Hol/ mennyiért veszitek az ékszerekhez szükséges tartozékokat, tehát a láncot, a fülbevalóhoz a bedugóját, a gyűrűt, stb, illetve sok ilyen ékszernél láttam pl a süthető gyurma kiegészítéseként mindenféle fém formákat is (ilyenekre gondolok: [link] ), ilyeneket hol lehet beszerezni?
2012. jan. 13. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Alkatrészeket pl. gyongyvilag.com-on, szerintem bráti áraik vannak, vagy csinaljekszer.hu-n, ott gyurmát is tudsz venni és 2-3 nap alatt meg is érkezik. De tudsz venni teszveszen vagy vaterán, ott a legolcsóbb minden, és a legtöbb eladó nagyon rendes.
2012. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. jan. 15. 20:25
 3/8 anonim válasza:
Legeslegolcsóbban az ebayen vehetsz alkatrészeket, én is onnan szerzem be és tizedannyiba kerülnek, mint a hobbiboltokban :)
2012. jún. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és a vámmal, és ilyenekkel nem volt még gondod?
2012. jún. 12. 21:48
 5/8 anonim válasza:
Még soha :)
2012. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én teszveszen vásároltam be a minap: pl.: 50pár ezüst füli akasztó (hagyományos) volt 670HUF. Mindezt a helyi hobbiboltban 50/pár-ért próbálták rám sózni :(
2012. aug. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
:(
2012. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cheeta girl válasza:
én papírírószerben veszem az ilyeneket hát azt nem mondom h olcsó, hogy egy füli alap kb 45 ft de valahol 60-100 ami nálam kiárt mert én is árulom és valahogy plusszban kéne kijönnöm. én láncot konkrétan sose kaptam de azt pl karkötőnek meg tudom csinálni, hogy veszek kb 3 nyakláncpótlót 40 ft kb és összeteszem őket:)szóval papírírószer ott általában(!) tartanak ilyeneket :)
2013. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!