Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A suliban pénteken..az oszt.társunknak csajnak láttam, hogy valami mászik a fején és ott is volt.Gondoltam tetves..Szóltam az egyik oszt.társamnak aki 2évvel ezelőt a suliban elkapta,hogy nèzze meg,de ne feltűnően,hogy az-e amire gondolok.Ő is azt mondta hogy szerinte az,de azért megkérdeztük amásik oszt.társunkat is aki ezt megerősítete.amikor haza mentem szóltam a szüleimnek,hogy nézzék meg szerencsémre semmi gond nem volt,de a biztonság kedvéért megellőzés képen bekentük.szerintetek szóljunk az ofőnek?7:ések vagyunk a csajnak 7év alatt egyszer ismétlem EGYSZER NEM VOLT LEENGEDVE A HAJA MÉG FÉNYKÉPEZÉSNÉL SEM.Ráadásul nagyon koszos.szóval szerintetek szoljunk a tanárnak,mert én azért nem szeretném elkapni,meg a többik sem.
2012. jan. 14. 17:52
 1/1 anonim válasza:
IGEN!!!Mindenfelekeppen szolni kell az osztalyfonoknek,o majd ertesiti a lany szuleit es igy meg ciki sem lesz neki!!!azert ha ti tudtok rola nem kell nagy dobra verni,gondoljatok bele ha veletek tortenik:)!!!
2012. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!