Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek az e-cigik megérik az...

Ezek az e-cigik megérik az árukat?

Figyelt kérdés

mivel én is ráfaragtam az olcsó fajtára, de megkedveltem ezt a dolgot, nagyobb árkategóriában nézegettem és találtam is, csak nemtudom megéri-e ezeket megvenni, tartósak-e vagy micsoda?

ezekre vetettem szemet:

1: [link]

2: [link]

3: [link] nem biztos hogy a vateráról szerezném be, csak itt néztem szét először :)



2012. márc. 10. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az EGO (510-es csatlakozású) nekem bevált. A Helix patron az egyik legjobb és legkényelmesebb. Vannak webáruházak, ahol olcsóbbnak tűnik, mint a Vaterán, de érdemes alaposan körülnézni! A legtöbb helyen e-liquidet is kaphatsz, de érdemes kitanulni a dolgot és magadnak keverni. Néhány tanács: ha erős dohányos vagy, készletet vegyél vagy két különböző akkut, tartalék patronokkal. Nézd meg a Youtube-on található videókat, és olvasd el az ecigiforum.com -on lévő információkat!
2012. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! nem vagyok egy erős dohányos, csak néha szoktam ezért jó volt a 2000Ft os is jó ideig, vettem belőle még 2-t, aztán sorra romlottak el egy napon belül, tehát szerintem érdemesebb lenne venni egy jó minőségűből esetleg duplát. hasznos válaszért ment a zöld kéz! :)
2012. márc. 10. 20:07
 3/4 A kérdező kommentje:

szerintem ez lesz amit megveszek: [link]

erről mondanátok valamit? :)

2012. márc. 11. 12:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam azt, jó, és ha nem állandóan szívod, mint én, akkor az akku jó, de a kazán helyett inkább egy könnyen tölthető patront ajánlanék. Helix neven van ugyanabban a boltban. Viszont én ezt az akkut jobbnak tartom: [link] , de abból is az 1000 mAh-os, eredeti Joyetech gyártmányt. Nem kell hozzá külön töltő, USB portról cigizés közben is tölthető. (A kazánnal csak az a bajom, hogy tiszta trutyi leszek töltés közben.):)
2012. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!