Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná neked fordítani?

Valaki le tudná neked fordítani?

Figyelt kérdés

Van egy nyakláncom,amire pici betűkkel van írva egy spanyol szöveg,és nagyon szeretném tudni,hogy mit jelent,próbáltam minden online fordítót de teljesen értelmetlenül fordította le.Kérem valaki fordítsa le nekem.Itt van a szöveg:


padre nuestro que es tifico sea tunombre tu re in o ha gase tu ie ra com oen hoy nuest ropa d ona nu estra sofe nostros perd ona fenden no nos of


Lehet nem mindenhol helyes,de mint mondtam picik a betűk,nehéz leolvasni.Nagyon hálás lennék ha lefordítaná valaki!


2012. márc. 17. 19:50
 1/1 mmT ***** válasza:

[link]


szia, lehet nem segítettelek ki. nekem vm imádságnak tűnik. olyasmi, mint egy másik Miatyánk. átírtam, h sztem hogy lenne értelmesebb.

2012. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!