Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A One Direction fiú bandából...

A One Direction fiú bandából a fiúk melegek?

Figyelt kérdés
Sok ilyen hírt hallottam ezért elbizonytalanodtam. Most akkor melegek vagy nem? A válaszokat előre is köszi :)
2012. ápr. 1. 15:34
1 2
 1/12 M.Kata válasza:
59%
a válasz: egyértelmű NEM:) több tagnak is van állandó barátnője, de azért a többieket se kell félteni:DD
2012. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
attól hogy állitólag barátnöjük van nincs kizárva hogy meleg lenne bármelyik..de ez csak egy ilyen sztereotipia, fel lettek kérve hogy zenéljenek vagy csináljanak valamit, a tinilányoakt ez teccik és dől a lé..ennyi
2012. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
egyikőjük sem meleg :D nyugi. terjengenek ilyen-olyan képek a neten de azokat általában nem érdemes komolyan venni. mégegyszer ne aggódj :D a lányokat szeretik
2012. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
neeeem.:D nem tudom mennyire ismered őket név alapján de Liam-nek és Louis-nak van barátnője. Harry és Louis szokott hülyülni meg puszilgatni egymást és ezért sokan már le is b*zizzák őket. már nem azért de aki ezt mondja nem szokott hülyülni? :D Harry pedig az a tipikus "minden lánnyal flörtölök" típus.
2012. ápr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
előző ember válaszát kiegészítve mondom hogy nézz meg youtub-on egy koncertfelvételt amit az első sorból vettek fel és látni fogod hogy szinte nincs olyan hogy Harry nem kezd el vigyorogni egy csajnak meg hasonlók :D
2012. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

mijaz hogy nem,idióták. honnan tudhatnátok hogy bármelyikük milyen nemi identitású.. benne volt a bravoba jajj ---

[link]

2012. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
NEM melegek! Nem tudom, hogy honnan jönnek ezek a hülye ötletek az emberek fejébe. Én a legjobb barátnőmnek részegen állandóan szájrapuszikat adok és nem, nem vagyok leszbi! Pár kép Istenem, ki nem szokott hülyéskedni? Nyilván összeraknak 5 egymásnak teljesen ismeretlen srácot egy bandába és valamilyen csoda folytán véletlenül mindegyik meleg vagy mi?
2012. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Undorító pózerek! Annyira utálom őket...

Valószínű , hogy melegek.

2012. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Harry,Liam és Niall melegek! Írta a neten. Zayn és Louis nem!
2013. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Harry Niall és Liam egymásba szerelmesek.

[link]

2013. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!