Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet 40%-al, rehabilitáci...

Hol lehet 40%-al, rehabilitációs járadék kapása mellett rehabilitációs munkára, foglalkoztatásra jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék dolgozni, de nem tudom, hol lehet ilyen munkára jelentkezni, pedig létezik. Senki sem tud semmit, így reménykedve várom a válaszokat! Kaposvári vagyok!
2009. jún. 19. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én másfél éve vagyok rehab járadékon.

Nem túl jók a tapasztalataim.


Munkaügyi központot próbáld (bár az nudli:(

TÁMOP-ra kérdezz rá

meg írd be a google-ba hogy állások megváltozott munkaképességűeknek.

Elvileg a cégek érdekeltek ebben., vannak ilyen hirdetések

2010. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha rehabilitációs járadékot kapsz, akkor fel kellett venni a kapcsolatot a helyi munkaügyi központtal! Ott egy „szerződést” csinálnak, hogy részt veszel a programba!

Vagy találnak megfelelő munkát, kimondottan csökkent munkabírású embereknek, de ha ilyen nincs éppen, akkor valamilyen tanfolyamot keresnek.

Nekem szerencsém volt, jó időben mentem, egy kórházban vagyok raktárosi adminisztrátor 7 hónapja.

2011. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!