Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartanak "plázacicának"...

Miért tartanak "plázacicának" az oszt. Társaim?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem lógok egész nap boltokban, nem vagyok nyafogós szőke lány, kedves vagyok velük pár barátomnak szülinapjára vagy névnapjára ajándékot is viszek, de a hátam mögött azt hallom h "plázacicának" neveznek! Valószínű azért mert nekem csak márkás cuccaim vannak, amit irigyelnek de nemtudom..! Múltkor elkísértem az egyik lányt egy turiba mert annyira könyörgött és mondta h nézzek körül én is de mondtam neki h bocs de én itt nem veszek cuccokat! Nem nagyképűségből mondtam de nekem a márkás ruhákra van igényem meg van is pénzünk olyan helyeken vásárolni..
2012. ápr. 27. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
most komolyan, kit érdekelsz?
2012. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
A leírásodból egyértelmű, hogy miért tartanak annak (nem csak a tartalmára, hanem a stílusára is célzok ezzel!), szóval megválaszoltad a saját kérdésedet.
2012. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Tactical ***** válasza:
70%
öööö, szerintem leírtad a választ, szóval nem nagyon van mit írnunk.
2012. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát de most azt h márkás ruhákban járok attól még...
2012. ápr. 27. 18:01
 5/17 A kérdező kommentje:
attól még nem kéne elítélniük.. és a kedvükért meg nem fogok használt ruhákban járni!
2012. ápr. 27. 18:09
 6/17 Tactical ***** válasza:
75%

"nekem a márkás ruhákra van igényem meg van is pénzünk olyan helyeken vásárolni"=nagyképűség

"mondtam neki h bocs de én itt nem veszek cuccokat"=bunkóság

Remélem érthető a dolog.

2012. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem nagyképűségből mondtam. Csak a szüleim ebbe neveltek bele,h márkás ruha a jó!

És akkor nem voltam bunkó csak nem akartam ott vásárolni.

2012. ápr. 27. 18:30
 8/17 tetris ***** válasza:
100%

Azzal van a baj, hogy annak a másik lánynak, akinek ott kell vásárolnia a turiban, mert nem telik a szüleinek márkás ruhákra, szerintem nagyon megsértetted, és valszeg ő ezt az esetet mindenkinek elmesélte.

Az, hogy te nem veszel fel ilyet, az egy dolog, de nem kellett volna ezt előtte kijelentened. Megértem, hogy a szivére vette, és igaza is van.

Valszeg nagyképűnek, beképzeltnek, elkényeztetettnek tartanak a többiek, és van egy olyan érzésem, hogy igazuk is lehet.

2012. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

dehogynem vagy bunkó.

és még buta is

2012. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jó lehet rosszul esett neki már nemtudok mit csinálni! És nem vagyok nagyképű ebből a leírásból nem ismertek meg! Soha nem nagyoztam a ruháimmal csak az az egy alakalom volt!
2012. ápr. 27. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!