Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lesz a gimnázium?

Milyen lesz a gimnázium?

Figyelt kérdés

valaki beavatna egy kicsit jobban?

és ha elmegyek főiskolára akkor milyen lesz majd a beiratkozás. ott is az első félévi jegyeket nézik?


2012. máj. 1. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan mint az általános iskola. Nincs benne semmi különleges, általában a 9. a legnehezebb év, inkább csak a tanárok megszokása miatt, tudni kell hogy ki mit vár el tőled, de hidd el, semmi új dolog nincs. Talán lesz szecskaavató, de ki lehet bírni, én is kibírtam.

Meg esetleg nyáron gólyatábor, az jó szokott lenni, ott megismerheted majd az osztálytársaidat stb.

Mire vagy még kíváncsi?

Főiskolára érettségi után kell jelentkezni és az érettségin elért pontjaidat fogják nézni, bár addig még sok víz lefolyik a Dunán. Meg szerintem a fősulival még ráérsz foglalkozni

2012. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sz@r


alig várod hogy leteljen a 4 év és elhúzz egyetemre.

2012. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!