Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vki meg tudná mondani nekem,...

Vki meg tudná mondani nekem, hogy hova kapom a kódot? A többi lejjebb!

Figyelt kérdés
A paypalra regisztráltam,hozzáadtam a bankkártyát és ahozz,hogy ténylegesen bizonyítsam,hogy az enyém azt írják kapok egy 4 jegyű kódot, de azt nem írják,hogy hova kapom ezt a kódot. Nemértem!!! Megköszönném ha vki segítene!!!

2012. máj. 11. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Banki elszámolásnál találod a kódot. Minden tranzakcióról van egy bejegyzés a netbankodban vagy a papíralapú számlakivonaton, amit havonta küldenek. Minden ilyen tételnek van egy közlemény rovata, ott találod a Paypal kódot, egy 4 jegyű számról van szó.
2012. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bemész a bankba, és a history-ban lesz a kód, vagy vársz a bankszámlakivonat megérkezéséig, és abban lesz.
2012. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Megfogadtam a tanácsot és bementem online a direktnetbe,megnéztem a számlatörténetet és ott volt,hogy a paypal levont 400 forintot, de sajna a közleménynél csak ez van,hogy levont -400 huf, 1,8 usa$ semmi más nincs mellette.

Ilyenkor mivan?

2012. máj. 12. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!