Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kolompár...

Mi a véleményetek a Kolompár Achilles névről?

Figyelt kérdés

Szakadtam, mikor meghallottam XD

Ilyen komolyan létezik? És a következő mi lesz? Lakatos Juan Miguel? :D


2012. máj. 13. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee xD
2012. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Vááááárj én már láttam ezt a nevet itt GYK.-n akkor most ez komolyan létezik,fúúúúú hát ez de furi név,akkor én meg leszek Molnár Esmeralda xD
2012. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Ahol én laktam régen, ott volt egy olyan nevű kislány, hogy Gáspár Philadelpiha.
2012. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Régen biztos nevettek azon is, amikor valakit Árpádnak vagy Richárdnak neveztek el, ma már teljesen megszokott. Ezeket is megszokjuk idővel.
2012. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes neveket adnak a gyerekeiknek.Régebben az Aladár meg az Elemér meg ilyenek mentek,most a Kevin,Márió,Ozirisz,Achilles stb. De nálam a pálmát O.Herceg viszi.Az az érdekes,hogy mikor én szültem,még egyszerűbb neveket se engedtek anyakönyvezni,mostmeg már bármit lehet
2012. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 /Anita_'94/ ***** válasza:
56%
Az ember már lassan meg sem lepődik egy Lakatos Audi, vagy egy Gáspár Ájfon néven. De pl a Kolompár Alumínium is mesésen hangzik...
2012. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De most komolyan :D Amikor én is az első babám szültem Orsós Julian (ejtsd: Zsülien) József lett a kisgyerek neve. Ez volt 5éve. Most, hogy várom a 2-at, nem engedik, hogy a Damjánt Damiánnak anyakönyveztessük :D Megáll az eszem. Bizonyos rétegeknek vannak csak ezek a dolgok engedélyezve? :D
2012. máj. 14. 08:27
 8/10 anonim válasza:
52%
Álnév. Amúgy én bírom, amiket ír, és szerintem nem is , kolompár'. (látom, hogy régi a kérdés, csak azért válaszoltam, mert nekem is feltűnt a neve, a különlegessége miatt)
2017. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem ez a vezeték nevem,de nem vagyok cigány.
2017. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legpihentagyúbb felhasználónév, amit valaha is kitaláltak. Mindig röhögök, ha valahol meglátom :D
2022. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!