Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hülyeség ezen töprengeni?

Hülyeség ezen töprengeni?

Figyelt kérdés
Szóval pár hónapja eszembe jutott valami. Van az a közmondás, hogy az embert ne a külső alapján ítéljük meg, ami végül is igaz ez az állítás. Volt egy osztálytársam aki igen ritkán mosakodhatott mert elég nem kellemes illatot árasztott és mégis szóba álltam vele-egy ilyen emberrel. Nem voltunk barátok, de szóba álltam vele. Tudom beképzelten hangzik ahogy ezt így írom mégis be kell valljam engem zavar, hogy ilyen emberekkel én szóba álltam. Persze az élet tartogathat nem várt fordulatokat és hozhat egy nem várt dolgot, hogy esetleg nélkülöznöm kellene és akkor kevésbé tudnék a megjelenésemre adni vagy valami. És nekem nem voltak olyan szép és csinos barátnőim. Tudom, így meg sem érdemelnék egy barátot sem, de mégis ilyen gondolatok vannak a fejemben.
2012. máj. 21. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
most már fölösleges azon gondolkozni hogy miért álltál le beszélgetni vele, de ha nem fogott meg semmi benne nicns közös témátok akkor ne beszélgess vele többet
2012. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha óvatosan közlöd vele,/nem bántóan, nem támadólag/, hogy rég mosakodott, szerintem nem sértődne meg! Nem ezen múlik a barátság, szerintem úgyis tudja, hogy igazad van.
2012. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy beszéld meg az osztályfőnőkkel, hogy valamelyik órán beszéljen általánosságban, a tisztálkodásról, és dezodor használatáról. Persze nem kell megtudnia, hogy te adtad az ötletet az ofőnek.
2012. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!